Nabízíme kompletní realizace systémů sběru dat, integrující platformy a systémů energetického managementu. Od tvorby studie, projektové dokumentace, napojení na měřidla, technologie, až po vytvoření vizualizace a výstupů dle přání zákazníka.

Pomůžeme vám rozklíčovat spotřebu jednotlivých energií, nahradit ruční odečty hodnot z měřidel a technologií, získat podklady pro výkaznictví, rozúčtovat spotřeby nájemníků a vlastních provozů.

Integrující platforma zajistí sjednocení vizualizace i v případě, že dodaná technologie je od různých výrobců. Přidanou hodnotou je dále společný archiv dat v jedné databázi. Systém zajistí pravidelný sběr a archivaci dat. Poskytne uživatelské rozhraní a různé způsoby zobrazení dat. Nabídne analytické nástroje pro další vyhodnocení. V případě nestandardních odběrů umí zaslat varování.

10+ klientů

Kteří jsou z České republiky.

100+ projektů

Jedná se o projekty převážně z výrobního průmyslu.

15+ let zkušeností

Do oblasti informačních systémů pro sběr dat a správu energií jsme vstoupili v roce 2004 uzavřením partnerství s firmou INSTAR ITS Ostrava, výrobcem platformy ENERGIS.

NAŠE REALIZACE

Besmont s.r.o.

Se společností Besmont jakožto výrobcem zdvihací techniky spolupracujeme na návrhu a realizaci automatických jeřábů a skladových manipulátorů dle individuálních požadavků zákazníků. Součástí našich projektů jsou i systémy zabezpečení strojů v souladu s požadavky směrnice 2006/42/ES. Naše řídicí systémy skladových manipulátorů propojujeme se zákaznickými ERP pro řízení toku materiálu.

Pro zdvihací zařízení dodáváme vážní, antikolizní a další signalizační a řídicí systémy.
 

Pražská teplárenská a.s.

Dlouhodobě spolupracujeme na údržbě a rozvíjení řídicího systému dálkového horkovodu Mělník – Praha. Systém byl migrován z PLC Siemens Simatic řady S5 na řadu S7 s využitím redundantních PLC S7-400H. Do systému jsou postupně integrovány i ŘS nově budovaných nebo rekonstruovaných zdrojů. Pro zákazníka zajišťujeme nepřetržitý pohotovostní servis.

PRODECO a.s.

Bezpečnost je na prvním místě při zajištění komunikačních a informačních procesů v oblastech kritické infrastruktury. V našich službách pro ochranu kritické infrastruktury spojujeme spolehlivost, efektivitu a maximální ochranu. Důkladný monitoring, včasné zachycení rizika a minimalizace případných škod jsou cílem naší práce.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Kontaktujte nás na čísle +420 312 285 312 nebo na e-mailu info@colaut.cz a najdeme řešení přesně pro vaše podnikání. Když vyplníte formulář níže, ozveme se vám  sami.

   

Kontaktujte nás

e-mail: info@colaut.cz
telefon: +420 312 285 312
datová schránka: 2u5de4j

Huťská 1294, 272 01 Kladno
IČ: 25678825, DIČ: CZ25678825
D-U-N-S Number®: 49-653-6509


Copyright 2023 COLSYS - AUTOMATIK, a.s. | Prohlížením stránek vyjadřujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů. | Design a realizace FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.

Certifikace