Podstatou průmyslu 4.0 je integrace dat, lidí a zařízení.  K automatizaci přistupujeme jako k funkčnímu celku. Proces navrhujeme i realizujeme. Zajišťujeme dodávky elektro, měřicích systémů a výrobu rozvaděčů. Připravujeme projekty, studie a poskytujeme komplexní servisní služby a konzultace.  

Máme dlouholeté zkušenosti s řídicími systémy SIEMENS Simatic (řady S5 a S7), řídicími systémy AMiT a vizualizačními systémy Control WEB. Zabýváme se migrací starších řídicích systémů SIEMENS Simatic řady S5 na řadu S7.

Projekt dokážeme zajistit od fáze studie, přes návrh technického řešení, analýzu rizik, vytvoření projektové dokumentace, výrobu a montáž řídicího systému, a to včetně dodávek silových rozvaděčů a měřicí instrumentace, až po uvedení do provozu. Poskytujeme záruční a pozáruční servisní služby.

50+ klientů

Kteří jsou hlavně z České republiky a zemí EU.

100+ projektů

Řešíme projekty převážně z oblastí energetiky a výrobního průmyslu.

20+ let zkušeností

Průmyslová automatizace byla u zrodu naší společnosti. Věnujeme se jí od roku 1993.

NAŠE REALIZACE

Besmont s.r.o.

Se společností Besmont jakožto výrobcem zdvihací techniky spolupracujeme na návrhu a realizaci automatických jeřábů a skladových manipulátorů dle individuálních požadavků zákazníků. Součástí našich projektů jsou i systémy zabezpečení strojů v souladu s požadavky směrnice 2006/42/ES. Naše řídicí systémy skladových manipulátorů propojujeme se zákaznickými ERP pro řízení toku materiálu.

Pro zdvihací zařízení dodáváme vážní, antikolizní a další signalizační a řídicí systémy.
 

Pražská teplárenská a.s.

Dlouhodobě spolupracujeme na údržbě a rozvíjení řídicího systému dálkového horkovodu Mělník – Praha. Systém byl migrován z PLC Siemens Simatic řady S5 na řadu S7 s využitím redundantních PLC S7-400H. Do systému jsou postupně integrovány i ŘS nově budovaných nebo rekonstruovaných zdrojů. Pro zákazníka zajišťujeme nepřetržitý pohotovostní servis.

Vápenka Čertovy
schody a.s.

Spolupracujeme se společností Vápenka Čertovy schody a.s. patřící do mezinárodní skupiny Lhoist Group. Poskytujeme kompletní projekční práce v oboru elektro, zejména pak pro systémy řízení technologického procesu a pohonů. Dále poskytujeme práce na programování řídících PLC  kontrolérů Siemens Simatic S7-400 a Simatic S5, podporou vizualizace.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Kontaktujte nás na čísle +420 312 285 312 nebo na e-mailu info@colaut.cz a najdeme řešení přesně pro vaše podnikání. Když vyplníte formulář níže, ozveme se vám  sami.

Kontaktujte nás

e-mail: info@colaut.cz
telefon: +420 312 285 312
datová schránka: 2u5de4j

Huťská 1294, 272 01 Kladno
IČ: 25678825, DIČ: CZ25678825
D-U-N-S Number®: 49-653-6509


Copyright 2023 COLSYS - AUTOMATIK, a.s. | Prohlížením stránek vyjadřujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů. | Design a realizace FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.

Certifikace