Dnešní technologie a její uživatelé jsou závislí na vzájemné komunikaci a výměně dat. Hlavními požadavky na průmyslovou infrastrukturu jsou provozuschopnost, spolehlivost a bezpečnost (a to nejen ta kybernetická).

Nabízíme kompletní analýzy – datové vazby, datové toky, aktiva, hodnocení rizika, návrhy a konzultace v oblasti přijatých opatření, dále pak kompletní design s hodnocením provozuschopnosti a v návaznost na tyto kroky i realizace a modernizace průmyslových komunikačních sítí. Další součástí naší práce jsou i servisní služby – návrhy konfigurací, testy komunikačních systémů a ověřování provozu.

100+ klientů

Našimi klienty jsou typicky společnosti, které podnikají v oblastech energetiky, dopravy, výroby vozidel – drážních i pozemních, chemie a petrochemie, těžkého průmyslu (doly apod.), dále pak velcí systémoví integrátoři, kteří používají průmyslové komunikační sítě jako bezpečné integrované prostředí pro své řídící systémy.

250+ projektů

Řešíme projekty převážně z oblastí energetiky, dopravy a výrobního průmyslu. Pro naše klienty zajišťujeme odborné konzultace, analýzy rizik, analýzy dat, kompletní inženýring a design a v neposlední řadě i kompletní dodávky a servisní činnosti v oblastech průmyslové kybernetické bezpečnosti a komunikačních systémů..

20+ let zkušeností

Průmyslovou bezpečností a komunikacemi jsme se začali zabývat v roce 1998. Od roku 2000 fungujeme jako Distributor and Design Partner pro ČR a SR v oblasti aktivních síťových prvků společnosti HIRSCHMANN BELDEN.

NAŠE REALIZACE

Besmont s.r.o.

Se společností Besmont jakožto výrobcem zdvihací techniky spolupracujeme na návrhu a realizaci automatických jeřábů a skladových manipulátorů dle individuálních požadavků zákazníků. Součástí našich projektů jsou i systémy zabezpečení strojů v souladu s požadavky směrnice 2006/42/ES. Naše řídicí systémy skladových manipulátorů propojujeme se zákaznickými ERP pro řízení toku materiálu.

Pro zdvihací zařízení dodáváme vážní, antikolizní a další signalizační a řídicí systémy.
 

Pražská teplárenská a.s.

Dlouhodobě spolupracujeme na údržbě a rozvíjení řídicího systému dálkového horkovodu Mělník – Praha. Systém byl migrován z PLC Siemens Simatic řady S5 na řadu S7 s využitím redundantních PLC S7-400H. Do systému jsou postupně integrovány i ŘS nově budovaných nebo rekonstruovaných zdrojů. Pro zákazníka zajišťujeme nepřetržitý pohotovostní servis.

PRODECO a.s.

Bezpečnost je na prvním místě při zajištění komunikačních a informačních procesů v oblastech kritické infrastruktury. V našich službách pro ochranu kritické infrastruktury spojujeme spolehlivost, efektivitu a maximální ochranu. Důkladný monitoring, včasné zachycení rizika a minimalizace případných škod jsou cílem naší práce.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Kontaktujte nás na čísle +420 312 285 312 nebo na e-mailu info@colaut.cz a najdeme řešení přesně pro vaše podnikání. Když vyplníte formulář níže, ozveme se vám  sami.

   

Kontaktujte nás

e-mail: info@colaut.cz
telefon: +420 312 285 312
datová schránka: 2u5de4j

Huťská 1294, 272 01 Kladno
IČ: 25678825, DIČ: CZ25678825
D-U-N-S Number®: 49-653-6509


Copyright 2023 COLSYS - AUTOMATIK, a.s. | Prohlížením stránek vyjadřujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů. | Design a realizace FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.

Certifikace