Do procesů našich klientů přinášíme moderní řešení umožňující zvýšení efektivity a přinášející úspory při zachování bezpečnosti a preciznosti. Pracujeme pro soukromý i veřejný sektor a s našimi klienty stavíme na dlouhodobé spolupráci a společném růstu. Z představ a vizí projektujeme nejprve zadání a pak i tvoříme samotné řešení. Vidíme příležitost tam, kde ji ostatní ještě ani netuší.

Ochrana kritické komunikační infrastruktury

Bezpečnost je na prvním místě při zajištění komunikačních a informačních procesů v oblastech kritické infrastruktury. V našich službách pro ochranu kritické infrastruktury spojujeme spolehlivost, efektivitu a maximální ochranu. Důkladný monitoring, včasné zachycení rizika a minimalizace případných škod jsou cílem naší práce.

Systémy pro sběr
dat a energetický management

Spotřeba pod kontrolou, snadnější práce s daty a optimalizace nákladů – to je cílem našich služeb energetického managementu. Staráme se o zjednodušení procesní stránky nakládání s energiemi od automatizaci odečtů přes detailní výkaznictví až po spolehlivou analýzu příležitostí k úsporám. To vše cestou jedinečné integrující platformy, která vám usnadní nejen práci.

Průmyslová automatizace

V procesu automatizace není prostor pro nic jiného než preciznost: od návrhu po realizaci včetně dodávky elektronických prvků, SW řešení a servisních služeb vám jsme spolehlivým partnerem. Přicházíme s řešením připraveným na míru vašim potřebám a situaci. Výsledkem naší spolupráce budou integrované systémy, modernější provoz, úspory nákladů a vyšší efektivita a bezpečnost

NAŠE REALIZACE

Do každého projektu přínášíme technologická řešení, která jsou nejen účinná a cílená, ale skutečně transformují způsob vašeho podnikání. Prozkoumejte vybrané realizace a objevte inovativní přístupy, které již aktivně podporují naše klienty a pomáhají jim růst.

Besmont s.r.o.

Se společností Besmont spolupracujeme na návrhu a realizaci automatických jeřábů a skladových manipulátorů dle individuálních požadavků zákazníků. 

Pražská teplárenská a.s.

Dlouhodobě spolupracujeme na údržbě a rozvíjení řídicího systému dálkového horkovodu Mělník – Praha.

Vápenka Čertovy
schody a.s.

Poskytujeme kompletní projekční práce v oboru elektro, zejména pak pro systémy řízení technologického procesu a pohonů. 

Další projekty

Spolupracujeme i na řadě dalších projektů významných českých a evropských firem. 

AKTUALITY

Výročí partnerství se společností BELDEN HIRSCHMANN!

Výročí partnerství se společností BELDEN HIRSCHMANN!

Tento měsíc oslavujeme 20 let našeho partnerství se společností BELDEN HIRSCHMANN.

Podzimní seminář HIRSCHMANN 2023

Podzimní seminář HIRSCHMANN 2023

Na čtvrtek 19. 10. 2023 chystáme přímý přenos Podzimního semináře HIRSHMANN 2023. Hlavní tématem je bezpečnost OT sítí. Zveme Vás ke sledování!

Přednášíme na Konferenci Kybernetická bezpečnost XI

Přednášíme na Konferenci Kybernetická bezpečnost XI

Dodavatelský řetězec a jeho vlastnosti v OT je název příspěvku, který si přichystal náš kolega Jiří Kasner pro Konferenci Kybernetická bezpečnost XI.

   

Kontaktujte nás

e-mail: info@colaut.cz
telefon: +420 312 285 312
datová schránka: 2u5de4j

Huťská 1294, 272 01 Kladno
IČ: 25678825, DIČ: CZ25678825
D-U-N-S Number®: 49-653-6509


Copyright 2023 COLSYS - AUTOMATIK, a.s. | Prohlížením stránek vyjadřujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů. | Design a realizace FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.

Certifikace